Wyświetlanie 1–12 z 64 wyników

3439 Wypełniacz epoksydowy 750 ml

Odporny na kompresję. Białawy, modyfikowany epoksyd do wypełniania szczelin i łączenia rdzeni o strukturze plastra miodu. Nie zawiera rozpuszczalników i w ciągu godziny (w temp. 250 stopni) utwardza się do postaci mocnego, odpornego na rozpuszczalniki materiału. Tiksotropowe właściwości ułatwiają aplikację. Epoksyd do wypełniania szczelin i łączenia rdzeni o strukturze plastra miodu.

3524 B/A wypełniacz dwuskładnikowy, niebieski, zestaw, 0,5 galona (1,9 L)

Ognioodporna masa epoksydowa do wypełniania, uszczelniania krawędziowego, do zalewania klejowego oraz kompleksowego wypełniania ubytków i luk, w celu zmniejszenia wagi statków powietrznych. Ponadto jest wykorzystywana również jako ścieralna masa w silnikach lotniczych, o znacznych zaletach akustycznych - co było potwierdzane przez samych klientów.

3534 B/A wypełniacz dwuskładnikowy, 4 kg

3M™ Scotch-Weld™ 3534B/A może być stosowany do wypełniania pustych przestrzeni, uszczelniania krawędzi oraz jako ścieralny związek w silnikach lotniczych.

3584 B/A wypełniacz dwuskładnikowy o niskiej gęstości, zestaw, 9 kg

Wypełniacz Scotch-Weld™ 3584 B/A to dwuskładnikowy produkt na bazie epoksydu o niezwykle małej gęstości, który wiąże w temperaturze pokojowej.

8561 50.8mm x 32.9m PPT Transparent

Taśma 3M™ 8561 to prosta, łatwa i szybka metoda ochrony powierzchni przed korozją, ścieraniem oraz uszkodzeniami powstałymi wskutek słabszych uderzeń. Taśma 3M™ 8561 jest pokryta klejem akrylowym PSA, odpornym na działanie rozpuszczalników, który jest aktywowany dociskiem.

8663 HS Taśma (czarna mat) 76.2mm x 32.9m

Poliuretanowa taśma ochronna 3M™ 8663 to taśma chroniąca przed erozją i używana przede wszystkim do ochrony krawędzi natarcia w statkach powietrznych, np. stateczników poziomych. Składa się z poliuretanowego nośnika, pokrytego długotrwałym, odpornym na rozpuszczalniki klejem PSA, który z kolei chroniony jest przezroczystą warstwą folii antyadhezyjnej.

8671 taśma poliuretanowa ochronna, przezroczysta, 4 in x 36 yd (100 mm x 32 m)

Taśma chroniąca krawędzie natarcia przed erozją, czyli mocny poliuretan pokryty klejem akrylowym, który jest odporny na przebicia, darcie oraz ścieranie. Termoplastyczny elastomer poliuretanowy pokryty klejem akrylowym, odporny na promieniowanie UV.

8681 HS Taśma ochronna poliuretanowa 36173 Gray 6in x 36yd

Poliuretanowa taśma ochronna do zastosowań zewnętrznych, pokryta klejem akrylowym o fenomenalnej odporności na siły ścinające, zazwyczaj używana na powierzchniach statków powietrznych oraz do ochrony krawędzi natarcia wirników.

AC-130-2 preparat do przygotowania powierzchni, zestaw, 100 ml

Preparat powierzchniowy zol-żel do klejenia stopów aluminium, stali i tytanu. Wspomaga zwiększoną adhezję w wyniku interakcji chemicznej na styku metalu, AC-130-2 i podkładu.

AC-131 BB preparat do przygotowywania powierzchni, zestaw, 100 ml

Preparat do przygotowywania powierzchni 3M™ AC-131 to niechromianowana powłoka do aluminium, stali oraz stopów tytanu. Nasz system żelowania - lub też tzw. zol-żel - efektywnie zwiększa adhezję między metalicznymi powierzchniami oraz organicznymi powłokami na bazie epoksydów lub poliuretanów. Formuła na bazie wody spełnia wymogi wydajności dot. właściwości farb lotniczych. Dostępny w wersji niebieskiej (AC-131 BB) oraz bezbarwnej (AC-131 CB)

AC-350 A-2 uszczelniacz, zestaw, 3.5 uncji (103,5 ml)

Rodzina uszczelniaczy wielosiarczkowych 3M™ Aerospace Sealant AC-350 zapewnia szereg zalet i korzyści w porównaniu z tradycyjnymi uszczelniaczami. Dzięki trzem klasom spełniają szeroki zakres potrzeb produkcyjnych i konserwacyjnych.

AC-380 B-2 uszczelniacz, zestaw, 6/3,5 uncji (177,4/103,5 ml)

3M™ Aerospace Sealant AC-380 oferuje szereg zalet i korzyści w porównaniu z tradycyjnymi uszczelniaczami. Zaprojektowaliśmy tę rodzinę uszczelniaczy, aby zaoszczędzić czas dzięki szybkiemu utwardzaniu i zmniejszyć wagę dzięki formule o niskiej gęstości. Nasz produkt do utwardzania dwutlenkiem manganu jest również wysoce odporny na paliwo lotnicze i wiele chemikaliów powszechnie stosowanych w przemyśle lotniczym, dzięki czemu idealnie nadaje się do uszczelniania zbiorników paliwa i kadłubów.