Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

7440 Scotch-Brite 152×228 A Medium Włóknina

Scotch-Brite™ Heavy Duty 7440 to najbardziej agresywny i wytrzymały arkusz ścierny. Dzięki zwartej konstrukcji arkusz jest odpowiedni do najbardziej wymagających zastosowań, takich jak agresywne czyszczenie, gratowanie i wykańczanie.

7447 HP-HP 152×228 A VFN GEN PURPOSE PAD

Arkusz ścierny ogólnego zastosowania Scotch-Brite™ 7447 łączy elastyczność ze skutecznym szlifowaniem. Przeznaczony do użytku z wieloma różnymi materiałami i w wielu różnych zadaniach.

7447+ CF-HP 158×224 A VFN Włóknina do szlif.

Scotch-Brite™ Arkusz 7447 ogólnego zastosowania łączy elastyczność z efektywnym cięciem i precyzyjną kontrolą podczas prac ręcznych. Arkusze ścierne wykorzystują drobnoziarniste materiały ścierne z tlenku aluminium, które tną szybko i precyzyjnie, pozostawiając gładką powierzchnię.

7448 PRO CF-HP 152×228 S U FIN Włóknina do szlif. 64935

Arkusz ścierny Scotch-Brite™ 7448 PRO ma wytrzymałą i elastyczną konstrukcję, dzięki czemu dłużej zachowuje właściwości ścierne i może dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Stanowi alternatywę dla wełny stalowej podczas obrabiania powierzchni metalowych i przygotowywania pod malowanie. Ścierniwo o drobnozianistej strukturze zapewnia spójną, jednorodną rysę przez cały okres żywotności produktu.

7448+ CF-HP 158×224 S UFN Włóknina do szlif.

Arkusz ścierny Scotch-Brite™ 7448+ o gradacji Ultra Fine łączy wytrzymałość z elastycznością pozwalającą na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Można go używać zamiast wełny stalowej do przygotowywania powierzchni metalowych oraz przygotowywania powierzchni przed malowaniem. W przeciwieństwie do delikatnej wełny stalowej, arkusze Scotch-Brite™ nie rwą się podczas użycia, nie rdzewieją po użyciu i nie powodują powstawania małych metalowych odprysków.

CF-RL 100mm x 10m A VFN Włóknina szlif. 3760

Rolka ścierna Scotch-Brite™ CF-RL umożliwia uzyskiwanie jednolitych rezultatów w wykańczaniu, zacieraniu, nabłyszczaniu i oczyszczaniu różnorodnych powierzchni metalowych, drewnianych i z tworzyw sztucznych.

CF-RL 115×10000 A VFN HP Włóknina do szlifowania

Rolka ścierna Scotch-Brite™ CF-RL umożliwia uzyskiwanie jednolitych rezultatów w wykańczaniu, zacieraniu, nabłyszczaniu i oczyszczaniu różnorodnych powierzchni metalowych, drewnianych i z tworzyw sztucznych.

CWM-RL Włóknina 100×10000 A VFN STRONG

Rolka ścierna umożliwia uzyskiwanie jednolitych rezultatów w wykańczaniu, zacieraniu, nabłyszczaniu i oczyszczaniu różnorodnych powierzchni metalowych, drewnianych i tworzyw sztucznych. Materiał ścierny można z łatwością przyciąć do pożądanej długości.

Gąbka ścierna jednostr. 115×140 Fine

Materiał ścierny na piance. Idealny do pracy na sucho i mokro. Piankowe podłoże umożliwia szlifowanie trudno dostępnych miejsc i profilowanych krawędzi.

Włóknina szlifierska A MED szer. 300mm (10 mb) NN

Rolka ścierna Scotch-Brite™ CF-RL umożliwia uzyskiwanie jednolitych rezultatów w wykańczaniu, zacieraniu, nabłyszczaniu i oczyszczaniu różnorodnych powierzchni metalowych, drewnianych i z tworzyw sztucznych. Materiał ścierny można z łatwością przyciąć do pożądanej długości.

Rolki i arkusze ścierne

Rolki i arkusze ścierne to niezbędne elementy do szlifowania różnych powierzchni. Jednakże mogą posłużyć również do czyszczenia, gratowania, wykańczania, matowienia, jak również przygotowania powierzchni przed malowaniem. Rolki i arkusze ścierne są niezwykle wszechstronne, a z ich pomocą obróbka stali, drewna, tworzyw sztucznych, kompozytów, czy metali jest wyjątkowo prosta i efektowna. Co sprawia, że wykazują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Dużym atutem jego rodzaju produktów jest możliwość ich wykorzystywania do szlifowania ręcznego, jak i maszynowego. Rolki i arkusze ścierne występują w wielu wariantach, które różnią się między sobą m.in.: gęstością splotu, grubością włókien oraz gradacją ziarna ściernego. Dlatego też, wybór poszczególnej rolki bądź arkusza jest uzależniony od jego przeznaczenia oraz opracowywanej powierzchni.

Rolki i arkusze ścierne 3M

Każdy, kto ma styczność z profesjonalnymi produktami dla przemysłu zna producenta 3M. Nic w tym dziwnego, gdyż jego wyroby cechują się doskonałą jakością. Nie inaczej jest z rolkami i arkuszami ściernymi. Oferowane przez 3M rolki i arkusze charakteryzują się wysoką wydajnością oraz długotrwałym użytkowaniem. Do produkcji rolek ściernych Scotch-Brite™ wykorzystuje się ziarno ścierne z węglika krzemu, tlenku glinu bądź aluminium. Technologia powlekania włókien wykorzystywana w arkuszach Scotch-Brite™ zapewnia szybszą pracę, co przekłada się na jej rezultaty. Wybierając elastyczne arkusze ścierne możemy dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Ponadto, ziarna ścierne wykorzystywane do arkuszy są porównywalne z wełną stalową. Jeśli, więc dbasz o jakość wykonania powierzonych prac, postaw na rolki i arkusze ścierne z włókniny 3M.

Rolki i arkusze ścierne w sklepie WPS

W sklepie WPS posiadamy bogaty wybór rolek i arkuszy ściernych do szlifowania. Oprócz tego, w naszym asortymencie można znaleźć gąbkę ścierną idealną do pracy na mokro i sucho, która umożliwia szlifowanie nawet profilowanych krawędzi. U nas można wyposażyć się w rolki i arkusze o różnym stopniu gradacji ziarna ściernego. Dzięki czemu, w idealny sposób możemy dopasować produkt do zamierzonych prac. Dodatkowo, dostępne u nas produkty występują w różnych rozmiarach, co umożliwia ich jak najlepszy wybór. Nasza oferta zawiera najwyższej jakości produkty od renomowanych producentów, aby zapewnić Państwu długotrwałe i komfortowe użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rolek i arkuszy w sklepie WPS. W razie jakichkolwiek pytań bądź chęci zakupu produktu, zachęcamy do kontaktu.