Wyświetlanie 1–12 z 58 wyników

3524 B/A wypełniacz dwuskładnikowy, niebieski, zestaw, 0,5 galona (1,9 L)

Ognioodporna masa epoksydowa do wypełniania, uszczelniania krawędziowego, do zalewania klejowego oraz kompleksowego wypełniania ubytków i luk, w celu zmniejszenia wagi statków powietrznych. Ponadto jest wykorzystywana również jako ścieralna masa w silnikach lotniczych, o znacznych zaletach akustycznych - co było potwierdzane przez samych klientów.

3534 B/A wypełniacz dwuskładnikowy, 4 kg

3M™ Scotch-Weld™ 3534B/A może być stosowany do wypełniania pustych przestrzeni, uszczelniania krawędzi oraz jako ścieralny związek w silnikach lotniczych.

3584 B/A wypełniacz dwuskładnikowy o niskiej gęstości, zestaw, 9 kg

Wypełniacz Scotch-Weld™ 3584 B/A to dwuskładnikowy produkt na bazie epoksydu o niezwykle małej gęstości, który wiąże w temperaturze pokojowej.

7312 Express STD Masa wyciskowa 610ml o dużej g.

Masa wyciskowa do ręcznego mieszania. Przeznaczona do stosowania jako pierwsza warstwa przy precyzyjnych wyciskach dwuwarstwowych. Charakteryzuje się wyjątkowo dobrze zrównoważonymi właściwościami w porównaniu do wiodących mas poliwinylosiloksanowych.

94 Primer lakier podkładowy 250 ml

Grunt do taśm 3M™ 94 zwiększa adhezję wszystkich taśm rodziny VHB™ 3M™.

94 Primer lakier podkładowy 946 ml (kwarta)

3M™ Tape Primer 94 to środek poprawiający kleistość do stosowania w połączeniu z taśmą 3M™ VHB™, który poprawia kleistość na podłożach krytycznych, takich jak mieszanki PE, PP, ABS, PET/PBT, beton, drewno, szkło, metal i malowane powierzchnie metalowe.

AC-130-2 preparat do przygotowania powierzchni, zestaw, 100 ml

Preparat powierzchniowy zol-żel do klejenia stopów aluminium, stali i tytanu. Wspomaga zwiększoną adhezję w wyniku interakcji chemicznej na styku metalu, AC-130-2 i podkładu.

AC-131 BB preparat do przygotowywania powierzchni, zestaw, 100 ml

Preparat do przygotowywania powierzchni 3M™ AC-131 to niechromianowana powłoka do aluminium, stali oraz stopów tytanu. Nasz system żelowania - lub też tzw. zol-żel - efektywnie zwiększa adhezję między metalicznymi powierzchniami oraz organicznymi powłokami na bazie epoksydów lub poliuretanów. Formuła na bazie wody spełnia wymogi wydajności dot. właściwości farb lotniczych. Dostępny w wersji niebieskiej (AC-131 BB) oraz bezbarwnej (AC-131 CB)

AC-350 A-2 uszczelniacz, zestaw, 3.5 uncji (103,5 ml)

Rodzina uszczelniaczy wielosiarczkowych 3M™ Aerospace Sealant AC-350 zapewnia szereg zalet i korzyści w porównaniu z tradycyjnymi uszczelniaczami. Dzięki trzem klasom spełniają szeroki zakres potrzeb produkcyjnych i konserwacyjnych.

AC-380 B-2 uszczelniacz, zestaw, 6/3,5 uncji (177,4/103,5 ml)

3M™ Aerospace Sealant AC-380 oferuje szereg zalet i korzyści w porównaniu z tradycyjnymi uszczelniaczami. Zaprojektowaliśmy tę rodzinę uszczelniaczy, aby zaoszczędzić czas dzięki szybkiemu utwardzaniu i zmniejszyć wagę dzięki formule o niskiej gęstości. Nasz produkt do utwardzania dwutlenkiem manganu jest również wysoce odporny na paliwo lotnicze i wiele chemikaliów powszechnie stosowanych w przemyśle lotniczym, dzięki czemu idealnie nadaje się do uszczelniania zbiorników paliwa i kadłubów.

AC-730 B-1/2 uszczelniacz, zestaw, 2 uncje (59 ml)

Uszczelniacz lotniczy 3M™ AC-730 to wielosiarczkowy uszczelniacz do kadłuba, którego formuła umożliwia łatwą obróbkę. Nasz antykorozyjny produkt z dwutlenkiem manganu jest niezwykle odporny na paliwo lotnicze oraz chemikalia powszechnie używane w przemyśle lotniczym. Tworzy efektywną i skuteczną barierę przed korozją zarówno na aluminium oraz między nieidealnie spasowanymi metalami.

AC-770 B-2 uszczelniacz lotniczy, zestaw, 3,5 oz (103,5 ml)

3M™ Aerospace Sealant AC-770 oferuje szereg zalet i korzyści w porównaniu z konkurencyjnymi uszczelniaczami. Jego lżejsza formuła, o 25% mniejsza gęstość niż tradycyjne uszczelniacze, oszczędza istotną wagę samolotu. AC-770 jest dostępny z czasem aplikacji wynoszącym 1 godzinę i 2 godziny oraz typowym czasem utwardzania wynoszącym odpowiednio 6 godzin i 11 godzin. Jego niewielka waga i niska gęstość sprawiają, że idealnie nadaje się do uszczelniania kadłuba i wypełniania pustych przestrzeni. Nasz produkt utwardzany dwutlenkiem manganu jest również wysoce odporny na paliwo lotnicze i wiele innych chemikaliów powszechnie stosowanych w przemyśle lotniczym.

Chemia dla przemysłu

Produkty chemii przemysłowej występują na wyposażeniu każdej firmy produkcyjnej. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa i jego działalności możemy zauważyć wykorzystywanie tychże preparatów. Chemia przemysłowa obejmuje wszelkiego rodzaju produkty, które służą do czyszczenia, mycia, klejenia, smarowania, uszczelniania, wypełniania, a także do przygotowania powierzchni. A jak wiadomo w każdym zakładzie zachodzi konieczność czyszczenia czy konserwacji maszyn. Chemia dla przemysłu jest szeroko stosowana na różnych etapach produkcji, w wielu gałęziach przemysłu, np. motoryzacji, elektronice, lotnictwie, transporcie, jak również budownictwie. Jeśli więc szukasz profesjonalnych i zarazem wydajnych środków chemii przemysłowej, to skorzystaj z oferty przygotowanej przez sklep WPS.

Chemia dla przemysłu w sklepie WPS

W sklepie WPS posiadamy szeroki wybór produktów z zakresu chemii przemysłowej. Nasza oferta zwiera różnego rodzaju kleje niezbędne do łączenia powierzchni wykonanych z wielu różnych materiałów. Oprócz tego, w naszym asortymencie można znaleźć primery, aktywatory, lakiery podkładowe, preparaty odtłuszczające, lubrykanty, a także różnego rodzaju uszczelniacze. Jednak to nie wszystko, gdyż nasza bogata oferta chemii dla przemysłu obejmuje również spraye czyszczące niezbędne do pracy przy urządzeniach elektronicznych. W sklepie WPS posiadamy produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Dzięki czemu, możemy oferować najwyższej jakości preparaty chemii przemysłowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów chemii dla przemysłu. W celu złożenia zamówienia bądź pomocy przy doborze odpowiedniego preparatu, zachęcamy do kontaktu.