Showing all 4 results

Tarcza do szlif. elasty.CUBITRON II 125×3 36 51743

Elastyczna tarcza do szlifowania 3M™ Cubitron™ II została zaprojektowana tak, aby ułatwić szlifowanie, kształtowanie i polerowanie różnych elementów metalowych szybciej niż dotychczas. Wykorzystanie Technologii Precyzyjnie Kształtowanych Ziaren Ściernych 3M pozwala na szybkie szlifowanie i niższą temperaturę umożliwiając jednocześnie większą elastyczność.

Tarcza do szlifowania 115x6x22 A24SBF INCO FLEX

Uniwersalna tarcza do szlifowania stali. Posiada obniżony środek typ 27 aby ułatwić pracę operatorowi.

Tarcza do szlifowania CUBITRON II 125mm x 7mm 94002

Tarcza do szlifowania z obniżonym środkiem 3M™ Cubitron™ II to wyjątkowo szybko tnąca i wytrzymała tarcza ścierna, która wykorzystuje precyzyjnie kształtowane ziarno 3M. Jest przeznaczona do najbardziej wymagających zadań takich jak agresywne fazowanie i wyrównywanie grubych spawów. Tarcza ta sprawdza się na prawie wszystkich rodzajach materiałów, a w szczególności na stali nierdzewnej, stali konstrukcyjnej oraz stopach do przemysłu lotniczego i kosmicznego.

Tarcza do szlifowania SILVER 125mm x 7mm 51748

Tarcza do szlifowania z obniżonym środkiem typ 27. Wykorzystuje Precyzyjnie Kształtowane Ziarno Ścierne 3M do szybkiego i jednostajnego skrawania podczas szlifowania, usuwania znacznych naddatków materiału przy obróbce stali nierdzewnej, stali miękkiej oraz stopów stosowanych w przemyśle lotniczym i kosmicznym.