Showing all 5 results

5005 Scotch Weld Klej poliuretanowy 310ml

Wysokowydajny, jednoskładnikowy, poliuretanowy klej został stworzony specjalnie, by bezproblemowo kleić różne rodzaje drewna, w tym te odznaczające się dużą wilgotnością oraz egzotyczne gatunki.

Hylomar M 300ml

Trwale plastyczny środek uszczelniający na bazie poliuretanu. Odporny na szeroki zakres środków chemicznych.

MS Polymer uszczelniacz CZARNY 290ml

MS POLIMER to produkty uniwersalne, przeznaczone do stosowania w sektorze morskim, przemyśle motoryzacyjnym i warsztatach samochodowych do napraw karoserii. Nadają się również do stosowania w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, elektrotechnicznej, techniki budowy urządzeń i w branży obróbki metali i blachy oraz w wielu różnych obszarach obróbki tworzyw sztucznych. Elastyczny klej i uszczelniacz do uniwersalnego stosowania przy pracach montażowych i konstrukcyjnych.

Uszczelniacz uniwersalny beżowy 310 ml – 50740

Wielofunkcyjny uszczelniacz do spoin pozwala uzyskać stałe, mocne i elastyczne uszczelnienie. Dostępny jest w postaci wkładu i stosowany wraz z pistoletem do uszczelniacza 08993. Uszczelniacz umożliwia malowanie metodą „mokro na mokro”, co przyspiesza proces uszczelniania. Można go natryskiwać, wytłaczać lub szczotkować.

WPK-2 Klej konstrukcyjny 310ml beżowy

Wodoodporny, jednoskładnikowy klej konstrukcyjny o wysokiej sile klejenia, przenosi obciązenia statyczne i mechaniczne. Przeznaczony jest do klejenia różnych materiałów o gładkich i porowatych powierzchniach.