Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

74 Klej w aerozolu 500 ml

Klej 3™ Foam Fast 74 w aerozolu to klej przemysłowy, który niezwykle szybko uzyskuje bazową przyczepność. Przeznaczony do klejenia pianek i tkanin.

77 Spray klej 500ml

Uniwersalny klej 3M™ Super 77™ to niezwykle wszechstronny, szybkoschnący i przezroczysty klej w aerozolu, który spaja wiele różnorodnych lekkich materiałów. Aerozol jest łatwy do aplikacji można go nanosić bezpośrednio na klejone powierzchnie i materiały w zależności od aktualnych potrzeb.

90 Spray klej Hi-Strength 500ml

Klej 3M™ Hi-Strength 90 w aerozolu to szybkoschnący, przezroczysty klej w aerozolu, który spaja beton, drewno, płyty MDF, laminaty, polietylen i wiele innych materiałów.

Kleje w aerozolu – uniwersalne i kontaktowe

Klej w aerozolu to produkt, który jest niezwykle popularny wśród profesjonalistów z wielu branż, a także w gospodarstwach domowych. Dlaczego jest tak często wybierany? Przede wszystkim łączenie powierzchni tego rodzaju klejem jest wygodne, skuteczne i pozwala uzyskać długotrwałe efekty. Łatwa i komfortowa aplikacja gwarantuje dokładne naniesienie kleju na powierzchnie, nawet te o dużej wielkości. Ponadto, wygodny aplikator zapewnia nałożenie odpowiedniej ilości kleju do zapotrzebowania, co przekłada się na jego ekonomiczne użycie. Klej w aerozolu to najlepszy wybór w momencie, gdy potrzebujemy szybko i precyzyjnie połączyć dane materiały. Rewelacyjnie sprawdza się przy pracach wykończeniowych, dekoracyjnych, w motoryzacji, meblarstwie, czy klimatyzacji. Dlatego nie zwlekaj i już dziś postaw na zakup wielozadaniowego kleju w aerozolu.

Kleje w sprayu – do czego można użyć?

Kleje w sprayu to wielofunkcyjne preparaty, które posiadają różnego rodzaju zastosowanie. Szybkoschnące i bezbarwne kleje w ekspresowym tempie skleją materiały, uzyskując estetyczne łączenia. Przy użyciu kleju w sprayu skleimy lustra, płyty MDF, tworzywa sztuczne, tapicerkę samochodową, jak również laminaty. W stolarstwie znalazły zastosowanie także do klejenia oklein. Kleje w aerozolu dostępne w sklepie WPS są wykorzystywane nawet do spajania z betonem czy drewnem. Wybierając mocny klej w sprayu mamy pewność, że ułatwi nam wykonanie niejednego zadania.

Kleje w aerozolu w WPS

W WPS oferujemy wysokiej jakości kleje w aerozolu. Posiadamy profesjonalne kleje, które sprawdzą się zarówno w przemyśle, jak i gospodarstwie domowym. W zależności od potrzeb możemy wybrać idealny klej dla siebie, służący nam do klejenia między innymi: papieru, metalu, drewna, betonu, tworzyw sztucznych, tkanin. Klej w sprayu to również najlepszy pomocnik w pracach dekoracyjnych bądź rzemieślniczych. Dzięki pojemnikom ciśnieniowym stosowanie kleju jest niezwykle proste i szybkie. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z asortymentem klejów w aerozolu w naszym sklepie. W razie pytań bądź w celu zakupu zachęcamy do kontaktu. Z miłą chęcią pomożemy dobrać idealny klej do Państwa potrzeb.