Wyświetlanie jednego wyniku

Lekki hełm ochronny 3M First Base + czarny. standardowy daszek 70 mm. 2014282

Lekki hełm ochronny 3M™ First Base™ + został zaprojektowany w celu zapewnienia ochrony głowy przed uderzeniami i niewielkimi skaleczeniami spowodowanymi przez nieruchome obiekty.

Stosowanie środków ochrony głowy i twarzy jest wymagane w miejscach, gdzie występuje ryzyko urazu tych części ciała. Zadaniem środków ochrony indywidualnej w tym zakresie jest zabezpieczenie głowy oraz twarzy przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Na rynku produktów BHP znajdziemy różnego środki ochrony głowy i twarzy, np. kaski, hełmy bądź przyłbice. Znajdują one zastosowanie między innymi w branży budowlanej, przemyśle motoryzacyjnym, lotnictwie, leśnictwie, czy transporcie. Wysokiej jakości środki ochrony głowy i twarzy zapewnią pracownikowi bezpieczne oraz komfortowe wykonywanie obowiązków zawodowych.

Środki ochrony głowy i twarzy – czym kierować się przy wyborze?

Urazy głowy mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych, a nawet skutkować utratą życia. Dlatego każdy produkt służący do ochrony głowy i twarzy musi spełniać wszelkie normy, zapewniające bezpieczeństwo użytkownika. Kupując ochronniki głowy i twarzy zwróćmy uwagę, czy dany produkt posiada odpowiednie atesty. Co więcej, środki ochronny powinniśmy dostosować do panujących warunków na stanowisku pracy. W sytuacji, gdzie pracownik jest narażony na niewielkie urazy nie musimy kupować ciężkiego kasku. Wystarczający może okazać się lekki hełm, który ochroni jego głowę oraz zapewni mu wygodę. Dodatkowo, kompletując strój roboczy pracownika należy zastanowić się, czy pracownik będzie korzystał z jednego czy kilku środków ochrony. Jeśli przykładowo potrzebuje kasku oraz przyłbicy najlepiej dobrać sprzęt współgrający ze sobą, który zapewni maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort podczas pracy, a tym samym usprawni wykonywanie powierzonych zadań.

Środki ochrony głowy i twarzy w sklepie WPS

Sklep WPS to miejsce, gdzie w kompleksowy sposób można wyposażyć się w produkty zapewniające bezpieczeństwo pracownika, w tym środki ochrony głowy i twarzy. Nasze produkty pochodzą od zaufanych producentów, które spełniają wymagane normy gwarantujące ochronę użytkownika przed urazami. W zależności od potrzeb oraz przeznaczenia ochronników głowy i twarzy w sklepie WPS można zakupić między innymi lekki hełm ochronny posiadający innowacyjną skorupę wykonaną z trwałego tworzywa ABS. Dostępne u nas ochronniki występują w różnych wariantach kolorystycznych, a lekki hełm posiada również daszki w kilku długościach. Jeśli zależy Ci na doskonałej jakości, komforcie oraz bezpieczeństwie postaw na środki ochrony głowy i twarzy oferowane przez sklep WPS. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z doskonałych produktów naszego sklepu. W celu zakupu produktu bądź pomocy przy jego wyborze zapraszamy do kontaktu.