Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

1100 Wkładki przeciwhałasowe (1 para w woreczku)

Wkładki przeciwhałasowe 3M™ 1100 wykonane z miękkiej hipoalergicznej pianki poliuretanowej. Zwężająca się konstrukcja pasuje do większości przewodów słuchowych. Gładka, odporna na zabrudzenia powierzchnia zapewnia lepszą higienę, trwałość i komfort.

1310 Wkładki przeciwhałasowe na pałąku

Wkładki 3M™ 1310 wyposażone w łatwo wymienialne elementy tłumiące (3M™ 1311).

Nauszniki OPTIME III na głowę H540A 411

Nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ Optime™ III zostały opracowane jako wysoce wydajny ochronnik słuchu do użytku w wyjątkowo hałaśliwych środowiskach, takich jak: lotniska, maszynownie statków, elektrownie oraz zakłady drukarskie.

Nauszniki PELTOR OPTIME II nagłowny H520A

3M™ PELTOR™ Optime™ II to nauszniki przeciwhałasowe o skuteczności tłumienia do 31 dB. Stosowane w wymagających środowiskach o wysokim poziomie hałasu, takich jak lotniska i place budowy.

Wyposażenie stanowiska pracy należy do obowiązków pracodawcy i również jego obowiązkiem jest udostępnienie pracownikowi środków ochrony słuchu, jeśli w zakładzie poziom hałasu osiąga 85 dB (A). Długotrwałe przebywanie w miejscach o wysokim hałasie przyczynia się do pogorszenia słuchu, a nawet może skutkować jego trwałym uszkodzeniem. Po środki ochrony słuchu na pewno sięgną osoby, które zajmują się różnego typu obróbką, pracujące w zakładach metalurgicznych, w budownictwie, na lotnisku, a także wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są głośne maszyny. Ochronniki słuchu zmniejszają poziom docierającego do ucha hałasu, są poręczne i bardzo łatwe w obsłudze. Stosując je w szybki sposób chronimy słuch przed uciążliwymi dźwiękami.

Środki ochrony słuchu – czym kierować się przy wyborze?

Producenci środków ochrony słuchu oferują różnego rodzaju ochronniki. Ich wspólną funkcją jest oczywiście wyciszanie dźwięków. Jednakże w zależności od modelu różnią się między sobą kilkoma cechami. Dlatego wybierając ochronniki słuchu powinniśmy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane, poziom ochrony, a także czy posiadają regulację siły nacisku. Zbyt mocny i długotrwały ucisk może wywoływać bóle głowy oraz zmniejszać komfort podczas pracy. Wybierając wysokiej jakości produkty mamy gwarancję, że w doskonały sposób będą pełnić swoje funkcje. Jeśli nasze stanowisko wymaga noszenia ochronników słuchu, dbajmy o to, aby były one zawsze w zasięgu ręki.

Najpopularniejsze środki ochrony słuchu

Ochronniki słuchu są głównie stosowane w przemyśle, lecz sięgamy po nie również podczas prac w przydomowym warsztacie. Tutaj najczęściej wybierane są jednorazowe wkładki przeciwhałasowe, które są tanie, wygodne oraz przy ich prawidłowym użytkowaniu efektywnie redukują poziom hałasu. Ponadto, w warunkach domowych, np. podczas koszenia trawy często korzysta się z nauszników. Nauszniki tak jak wkładki przeciwhałasowe są wygodne w noszeniu, gdyż szybko możemy je założyć oraz zdjąć. Dodatkowo, stanowią doskonałą alternatywę dla wkładek, ponieważ nie każdy lubi bądź może je nosić. Nauszniki oprócz zastosowania domowego, wykorzystuje się w wielu gałęziach przemysłu, ponieważ cechują się doskonałym tłumieniem dźwięków nawet w wyjątkowo hałaśliwym środowisku. Wśród środków ochrony słuchu dość popularne są również wkładki przeciwhałasowe na pałąku o piankowych bądź elastycznych końcówkach. Wkładki te świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie silne tłumienie dźwięków nie jest potrzebne. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy może wybrać idealny model dla siebie.

Środki ochrony słuchu w sklepie WPS

W sklepie WPS posiadamy wysokiej jakości środki ochrony słuchu, które wyciszą nawet najbardziej hałaśliwe dźwięki. Wśród naszego asortymentu można zaopatrzyć się w jednorazowe wkładki przeciwhałasowe, wkładki na pałąku, a także fenomenalne nauszniki. Dostępne u nas nauszniki idealnie dopasowują się do kształtu głowy tym samym, zapewniając komfortowe noszenie nawet przez wiele godzin. Ponadto, materiał użyty do ich wykonania oraz otwory wentylacyjne redukują gromadzenie się wilgoci i potu. Każdy z dostępnych u nas produktów pochodzi od renomowanego producenta, aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą środków ochrony słuchu w sklepie WPS. Aby zakupić wybrany produkt zapraszamy do kontaktu.