Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

SJ 352 D 25mmx5m Rzep czarny (5H+5P)

Rzep grzybkowy SJ352D posiada system nylonowych haczyków i pętelek.

SJ 3550 19×45.7 Rzep samoprzylepny

Rzep grzybkowy SJ3550 zapewnia trwałe połączenie i minimalną utratę siły przyczepności w czasie użytkowania.

SJ 3550 25×45.7 Rzep samoprzylepny

Rzep SJ3550 umożliwia montaż bez używania narzędzi, lub skomplikowanych, mechanicznych systemów łączących.

Rzepy przemysłowe

Rzepy przemysłowe to doskonała alternatywa dla taśm, śrub, czy zatrzasków. Ich zastosowanie zapewnia mocne i trwałe łączenie różnych materiałów, tj. stal nierdzewna, aluminium, szkło, tworzywo sztuczne, a nawet powierzchni pokrytych farbami. Różnorodne zastosowanie rzepów przemysłowych jest wykorzystywane w wielu branżach, np. meblarskiej, reklamowej, motoryzacyjnej, lotniczej, elektronicznej, jak również w przemyśle medycznym i odzieżowym. Do atutów rzepów przemysłowych możemy zaliczyć ich łatwy montaż i demontaż. Dodatkowo, tego rodzaju rzepy cechują się wysoką wytrzymałością mechaniczną odporną między innymi na zerwanie. Jeśli więc chcesz zamontować element bez użycia wkrętów i wiercenia nieestetycznych otworów, postaw na rzepy przemysłowe.

Rzepy przemysłowe marki 3M

Marka 3M wprowadziła na rynek rzepy grzybkowe – Dual Lock oraz rzepy z systemem nylonowych haczyków i pętelek – Scotchmate. Świetnie nadają się do montażu elementów wymagających wielokrotnego rozdzielania i ponownego łączenia. Tutaj za przykład może posłużyć montaż i demontaż firmowych stanowisk targowych. Rzepy przemysłowe znalazły również zastosowanie przy montażu elementów, które muszą być co jakiś czas wymieniane, np. dozowniki. Rzepy przemysłowe Dual Lock są niezwykle wydajne, gdyż pozwalają na wykonanie co najmniej 1000 cykli łączenia / rozłączania, zachowując przy tym 50% oryginalnej mocy. Jak przystało na markę 3M oferują niezwykle wysokiej jakości rzepy przemysłowe.

Rzepy przemysłowe w sklepie WPS

W sklepie WPS posiadamy rzepy przemysłowe pochodzące od renomowanego producenta 3M. W naszym asortymencie można zakupić rzepy Dual Lock oraz Scotchmate. Oferujemy rzepy przemysłowe w różnych rozmiarach, aby każdy klient mógł wybrać idealny produkt dla siebie. Nasze produkty to gwarancja wysokiej jakości, wydajności i komfortowego użytkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rzepami przemysłowymi dostępnymi w sklepie WPS. W celu zakupu wybranego produktu prosimy o kontakt.