Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

BB-ZB P 80 152mm Uzup. szczotka (żółta) C 33055

Wkłady uzupełniające do szczotek Scotch-Brite™ mogą być stosowane w celu wymiany bądź zwiększenia szerokości szczotek ściernych Bristle Scotch-Brite™. Formowane, elastyczne listki są wypełnione opatentowanym ceramicznym ziarnem ściernym 3M™, zapewniając wysoką jakość wykończenia przy minimalnym docisku. Szczotka umożliwia skuteczne oczyszczanie, wykańczanie, nabłyszczanie i gratowanie nieregularnych powierzchni.

BB-ZB P 80 152×11.1×25 Szczotka (żółta) C (kompletacja)

Szczotka Scotch-Brite™ Bristle BB-ZB wykorzystuje ceramiczne ziarno ścierne zmieszane z tlenkiem glinu oraz formowane elastyczne listki, zapewniając większy kontakt z obrabianą powierzchnią niż w przypadku szczotek drucianych. Usuwa farbę, plamy, kleje, przebarwienia spawalnicze, rdzę, silne utlenienia oraz zanieczyszczenia powierzchni.

BB-ZB P 80 152×11.1×25 Szczotka (żółta) C 33215

Szczotka Scotch-Brite™ Bristle BB-ZB wykorzystuje opatentowane ceramiczne ziarno ścierne zmieszane z tlenkiem glinu oraz formowane, elastyczne listki, które zapewniają większy kontakt z obrabianą powierzchnią niż w przypadku szczotek drucianych. Usuwa farbę, plamy, kleje, przebarwienia spawalnicze, rdzę, silne utlenienia oraz zanieczyszczenia powierzchni.

BB-ZS P 80 50mm x 6mm x 6mm Szczotka żółta 62965

Szczotka Scotch-Brite™ Bristle na trzpieniu wykorzystuje opatentowane ceramiczne ziarno ścierne 3M™ Cubitron™ zmieszane z tlenkiem glinu i odlanego w formę dysku. Usuwa farbę, plamy, kleje, przebarwienia spawalnicze, rdzę, silne utlenienia oraz zanieczyszczenia powierzchni.

BB-ZS P 80 75mm x 6mm x 6mm Szczotka żółta 62968

Szczotki Scotch-Brite™ Bristle są wykonane z plastiku nasyconego ziarnem ściernym 3M™ Cubitron™ odlanego w formę dysku i zamontowanego na trzpieniu.

Szczotki ścierne

Szczotki ścierne to narzędzia w formie dysku wykorzystywane do szlifowania, oczyszczania, nabłyszczania i wykańczania powierzchni. Plastikowe szczotki z ceramicznym ziarnem ściernym wzbogaconym o tlenek glinu są niezwykle elastyczne i perfekcyjnie dopasowują się do opracowywanej powierzchni, nawet o nieregularnych kształcie, czy posiadającej rowki. Dzięki czemu, możemy osiągnąć jednolite wykończenie również w trudno dostępnych miejscach. Giętkie listki szczotki wykazują większy kontakt z obrabianym materiałem w porównaniu do szczotek drucianych. Przyczynia się to do zminimalizowania docisku podczas opracowywania powierzchni. Ponadto, szczotki ścierne z plastikowymi listkami posiadają dłuższy czas eksploatacji, niż inne dyski ścierne.

Zastosowanie szczotek ściernych

Szczotki ścierne posiadają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, między innymi lotniczym, motoryzacyjnym, transportowym, a także elektronicznym, czy drzewnym. Innowacyjne szczotki ścierne wykorzystujące tlenek glinu w połączeniu z ziarnami ceramicznymi mogą być stosowane nawet do obróbki twardych materiałów. Idealnie sprawdzają się przy opracowywaniu aluminium, stali węglowej i nierdzewnej, żeliwa, czy innego rodzaju metali. Szczotki ścierne posiadające ceramiczne ścierniwa są odporne na wysoką temperaturę oraz naprężenia. Mogą posłużyć nam do usuwania nadmiaru materiałów, różnego rodzaju plam po farbach czy klejach, a także rdzę oraz przebarwienia spawalnicze. Przykładem takiej szczotki ściernej jest Bristle Scotch-Brite™, która jest najczęstszym wyborem wśród profesjonalistów.

Szczotki ścierne na trzpieniu w sklepie WPS

Szczotki ścierne w sklepie WPS to produkty wysokiej jakości z linii renomowanej marki Scotch-Brite™. W naszym asortymencie posiadamy szczotki ścierne do montażu na szlifierkę kątową oraz zamontowane na trzpieniu. Ponadto, oferujemy również wkłady uzupełniające do szczotek ściernych. Szczotki występują w kształcie dysku, który doskonale dociera nawet do ciężko dostępnych miejsc. U nas mogą Państwo wybierać szczotki ścierne o różnej średnicy i stopniu gradacji. Produkty dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się dłuższą żywotnością oraz szybszą i wydajniejszą pracą, co przekłada się na spore oszczędności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczotek ściernych sklepu WPS. W razie pytań bądź chęci zakupu, prosimy o kontakt.