Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

TARCZA DO CIĘCIA 75mm x 1mm x 10mm A60R – BFXA

Tarcza do cięcia stali nierdzewnej.

Tarcza do cięcia CUBITRON II 125mm x 1mm 65512

Tarcza do cięcia 3M™ Cubitron™ II zawiera opracowane i opatentowane przez 3M, precyzyjnie kształtowane ziarno ceramiczne Cubitron™ II, które gwarantuje łatwe i szybkie cięcie oraz długi czas działania. Tarcza została specjalnie zaprojektowana do stosowania na stali nierdzewnej i zwykłej.

Tarcza do cięcia STANDARD 42 – 125mm x3mm 020108

Wzmocniona tarcza do cięcia stali i stali nierdzewnej.

Tarcze do cięcia – stali i metalu

Warsztat bez tarczy do cięcia? To raczej niemożliwe, gdyż tarcze do cięcia to podstawowe wyposażenie każdego warsztatu. Ich użycie pozwala na cięcie wiele różnych materiałów, np. metalu, szkła, betonu, stali oraz stali nierdzewnej. Profesjonalne tarcze to synonim wytrzymałości oraz precyzji. Posługując się wysokiej jakości tarczą zapewniamy sobie lekką oraz przyjemną pracę przy minimalnym wysiłku. Co więcej, decydując się na zakup wysokogatunkowej tarczy do cięcia zwiększamy produktywność naszej pracy, a tym samym zmniejszamy koszty produkcji. Dobra jakość produktu ma również wpływ na efekt końcowy ciętego materiału, pozostawiając go bez zbędnych i nieestetycznych zadziorów.

Tarcze do cięcia w sklepie WPS

W ofercie sklepu WPS posiadamy profesjonalne tarcze do cięcia – min. z opatentowaną technologią precyzyjnie kształtowanego ziarna ceramicznego Cubitron II™ – pozwalające na wykonanie nawet najbardziej wymagających prac w przemyśle czy warsztacie. Nasze produkty wyróżniają się niezawodnością, wytrzymałością oraz pozwalają na długotrwałą pracę. Oprócz tego, niwelują drgania na ramię operatora, obniżają hałas oraz nie powodują nagrzewania się materiału, co przeciwdziała jego odbarwieniu. W naszym sklepie oferujemy specjalistyczne tarcze do cięcia pochodzące od renomowanych producentów, którzy zdobyli zaufanie wśród doświadczonych fachowców. Ponadto, nasz asortyment zawiera tarcze o wielu przeznaczeniach, tak aby mogli Państwo z łatwością dobrać idealną do swoich potrzeb. Obok tarcz do cięcia w sklepie WPS posiadamy tarcze do szlifowania niezbędne do wykończenia materiału po cięciu. Serdecznie zapraszamy do zakupu tarcz do cięcia w sklepie WPS oraz do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu. W kwestii doboru produktów oraz ich zamówienia zachęcamy do kontaktu.