Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Tarcza do szlif. elasty.CUBITRON II 125×3 36 51743

Elastyczna tarcza do szlifowania 3M™ Cubitron™ II została zaprojektowana tak, aby ułatwić szlifowanie, kształtowanie i polerowanie różnych metalowych elementów.

Tarcza do szlifowania 115x6x22 A24SBF INCO FLEX

Uniwersalna tarcza do szlifowania stali. Posiada obniżony środek typ 27 aby ułatwić pracę operatorowi.

Tarcza do szlifowania CUBITRON II 125mm x 7mm 94002

Tarcza do szlifowania z obniżonym środkiem 3M™ Cubitron™ II to wyjątkowo szybko tnąca i wytrzymała tarcza ścierna, która wykorzystuje precyzyjnie kształtowane ziarno 3M. Jest przeznaczona do najbardziej wymagających zadań takich jak agresywne fazowanie i wyrównywanie grubych spawów.

Tarcza do szlifowania SILVER 125mm x 7mm 51748

Tarcza do szlifowania z obniżonym środkiem typ 27. Wykorzystuje Precyzyjnie Kształtowane Ziarno Ścierne 3M do szybkiego i jednostajnego skrawania podczas szlifowania, usuwania znacznych naddatków materiału przy obróbce stali nierdzewnej, stali miękkiej oraz stopów stosowanych w przemyśle lotniczym i kosmicznym.

Tarcze szlifierskie

Tarcze do szlifowania to elementy, które znajdziemy na wyposażeniu każdego warsztatu czy zakładu przemysłowego. Dzięki nim, bez trudu możemy szlifować, wygładzać, kształtować, czy polerować powierzchnię różnych przedmiotów. Tarcze do szlifowania posłużą nam do pracy z wieloma różnymi materiałami, np. metalami, stalą, stalą nierdzewną oraz stopami, np. w przemyśle lotniczym. Innowacyjne tarcze szlifierskie wykonane z precyzyjnie kształtowanego ziarna ceramicznego Cubitron II™ oraz wzmocnienia żywicą zapewniają niezwykłą wytrzymałość oraz wydajność podczas użytkowania. Korzystając z profesjonalnych tarcz do szlifowania mamy pewność, że świetnie sprawdzą się w niemal każdych warunkach, a dodatkowo praca z ich pomocą stanie się bardziej przyjemna. Postaw na najlepszej jakości tarcze szlifierskie i ciesz się zachwycającymi rezultatami.

Tarcze do szlifowania do szlifierek w sklepie WPS

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele prac warsztatowych czy produkcyjnych odbywa się przy użyciu różnorodnych elektronarzędzi. Do obróbki materiałów oprócz szlifierki przydadzą się nam różnego rodzaju tarcze szlifierskie. Dlatego też, w sklepie WPS posiadamy profesjonalne tarcze do szlifowania, aby nawet wymagające prace były wyjątkowo efektywne. Wysokiej jakości tarcze z naszego sklepu cechują się długotrwałą żywotnością oraz wydajnością, co przekłada się na produktywność w zakładzie. Ponadto, nasze tarcze szlifierskie gwarantują precyzyjną pracę, dając doskonałe efekty poddawanej obróbce powierzchni. W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie artykuły pochodzące od sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy oferować najlepszej jakości produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tarcz szlifierskich w sklepie WPS oraz pozostałym asortymentem. W celu zakupu bądź uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu.