Taśmy dwustronne (19)

Taśmy jednostronne (80)

Taśmy piankowe jednostronne (2)

Taśmy piankowe dwustronne (26)

Taśmy antypoślizgowe (4)

Rzepy (3)

Folie graficzne (1)

Akcesoria (3)

Taśmy samoprzylepne

Taśmy jednostronne jak i taśmy dwustronne to z pozoru banalne produkty. Mają jednak niezwykłą siłę klejenia oraz ogromny wachlarz zastosowań, dlatego też powinny znajdować się w każdym domu, warsztacie czy nawet biurze. Wyróżnia się całą gamę taśm w zależności od łączonych powierzchni i pożądanej trwałości łączenia. Taśmy klejące dzięki swoim właściwościom wykorzystuje się w przemyśle od montażu poprzez zabezpieczanie i maskowanie powierzchni po szybkie naprawy uszkodzonych elementów lub oznakowywanie powierzchni produkcyjnych, czy dróg transportowych. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej taśmy uzyskuje się produkt o najwyższych pożądanych parametrach niwelując tym samym użycie ciężkich łączeń jakimi są spawy, nity czy śruby.

Zalety taśm samoprzylepnych

Dodatkowo taśmy posiadają takie zalety jak na przykład elastyczność, dzięki czemu z łatwością dostosuje się ona do nierówności łączonej powierzchni, oraz zniweluje naprężenia powstające przy łączeniu materiałów o różnym współczynniku rozszerzalności cieplnej, a także zabezpieczy przed wzajemnym korodowaniem materiałów lub uszczelni połączenie. Przy tym wszystkim połączenie zaprojektować można tak aby było zupełnie niewidoczne. Powyższe zalety jak również wiele innych nie wymienionych decydują o tym że obecnie jest to jedna z najefektywniejszych form łączenia materiałów zarówno w przemyśle jak i codziennym życiu.
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór taśm samoprzylepnych jednostronnych i dwustronnych renomowanej marki 3M. Taśmy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są gwarancją ich długiej żywotności i wytrzymałości. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze taśm i innych produktów.