WPS Sp z o.o. Sp.k. jest firmą techniczno - handlową utworzoną w 1997 roku.

Specjalizujemy się w procesach łączenia/klejenia konstrukcyjnego metali oraz tworzyw sztucznych w tym trudno sklejalnych (PE, PP, TPFE). Ze względu na konieczność odpowiedniego przygotowania powierzchni pod klejenie uzyskaliśmy dużą wiedzę o materiałach ściernych i metodach obróbki.

Cały okres działalności na rynku pozwolił nam wypracować rozpoznawalną i godną zaufania markę. Uzyskanie w 2007 roku certyfikatu ISO 9001:2000 przyniosło korzystne rozwiązania organizacyjne i pozwoliło firmie na wzmocnienie swojej pozycji wśród przedsiębiorstw doceniających ten certyfikat.

Nasi inżynierowie i technicy mają za sobą duże doświadczenie w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym i meblarskim. Zdobyte tam doświadczenie wykorzystują przy współpracy z klientami. Nasze rozwiązania problemów klientów są przez nich bardzo cenione. Działamy kompleksowo. Sprzedaż produktów jest końcowym etapem naszej działalności i następuje wówczas kiedy wspólnie z klientem uważamy, że rozwiązanie może zostać wpisane do jego procesów technologicznych i przyniesie wymierny zysk w jego firmie.

Dział klejów, taśm i chemii przemysłowej oraz Dział Materiałów BHP

Łukasz Łanocha

Dział produktów Aerospace

 

Maciej ZałuckiDział materiałów ściernych


Marek Kupstas

Dział konwertingu etykiet


Arkadiusz KorzyńskiDział pochłaniaczy wilgoci i tlenu


Ryszard Kępka